CZAS DZIAŁANIA:
15-20 min.

WYDAJNOŚĆ:
100ml // pojazd

PRZEZNACZENIE:
urządz. ultradźw.

CZĘSTOTLIWOŚĆ:
co sezon

Preparat do ultradźwiękowego oczyszczania i odświeżania układu klimatyzacji. Dostępny w wersji bezzapachowej, jabłkowej lub cytrynowej.

Oczyszczanie ultradźwiękowe układu klmatyzacji jest powszechnie uważane za najskuteczniejszą metodę przywracania czystości. JETCHEM oferuje doskonały zamiennik do wszystkich typów odgrzybiaczy, który radykalnie zmniejszy koszt wykonania usługi.

AntiBact TURBO to specyfik o doskonałym współczynniku nebulizacji, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w tzw. odgrzybiaczach uniwersalnych, oraz w urządzeniach, posiadających fabryczne zabezpieczenia przed stosowaniem zamienników.

Teraz preparat dostępny aż w 3 wersjach: bezzapachowej, APPLE i CITRUS.

Dzięki AntiBact TURBO koszt wykonania usługi spada  aż czterokrotnie– zamiast 30 zł netto jest to zaledwie 7,5 zł.

Nasi klienci chwalą sobie skuteczność preparatu i jego pełną zgodność m.in z urządzeniami: Texa, Mist, Hella, Waeco, Errecom i innymi. Dawkowanie preparatu do urządzeń ze zgniatalnymi kardridżami jest dziecinnie proste po zastosowaniu strzykawki 100 ml. (tzw. „żaneta”)

AB Turbo 01m
AntBact TURBO doskonale sprawdza się m.in. w odgrzybiaczach TEXA

Kompatybilność naszego preparatu z odgrzybiaczami Texa i skuteczność jego nebulizacji przez ten odgrzybiacz prezentuje zdjęcie po lewej.

UWAGA! Bardzo często klienci próbują stosować do odgrzybiaczy ultradźwiękowych preparaty do zmywania parowników. Często również zdarza się, że nieuczciwi sprzedawcy rekomendują takie preparaty do odgrzybiaczy. Pomimo tego, że chwilowo przyniosą one efekt, jednak w dłuższej perspektywie ich stosowanie prowadzi do niemożliwego do naprawienia uszkodzenia urządzenia ultradźwiękowego na skutek pozostawiania przez preparaty osadów, uszkadzających moduł ultradźwiękowy.

Producenci urządzeń zalecają po zakończonej pracy urządzenia każdorazowe przepłukanie go wodą destylowaną w celu wydłużenia jego żywotności.